loading...
اخبار موسیقی - خاطره موزیک
Reza Fazeli بازدید : 756 نظرات (0)

گزارشی از کنسرت پر سر و صدای سیروان خسروی در برج میلاد

 

سیروان خسروی خواننده پاپ دیشب با تی‌شرتی در کنسرتش حاضر شد که عکس خودش روی آن بود و این مساله مخاطبانش را به تعجب واداشت.

چهارمین کنسرت در بخش موسیقی پاپ سی امین جشنواره موسیقی فجر که به اجرای سیروان خسروی اختصاص داشت عصر روز شنبه ۲۵ بهمن ماه با ۴۵ دقیقه تاخیر راس ساعت ۱۹:۱۳ در برج میلاد برگزار شد.

بازار عکس های سلفی و یادگاری داغ بود

بازار عکس های سلفی و یادگاری در مدت زمان تاخیر گروه موسیقی داغ بود و اغلب مخاطبان حاضر در لابی برج میلاد عکس های سلفی را از طریق وایبر برای کسانی که دوست داشتند در کنسرت حاضر باشند اما این فرصت فراهم نشده بود، ارسال می کردند؛ روندی که در طول اجرای کنسرت نیز ادامه پیدا کرد.علاقمندان به کنسرت سیروان خسروی با چراغ های رنگین که در تاریکی سالن هنگام اجرای قطعات می درخشید، در محل اجرا حاضر شدند. برخی از علاقمندان این چراغ های رنگین را از غرفه های موجود فروش در سالن خریداری کرده بودند.

سیروان خسروی با تی‌شرت منقش به تصویر خود روی سن آمد

پس از تاخیر ۴۵ دقیقه ای، سیروان خسروی وارد صحنه شد. این خواننده پاپ با تی‌شرتی که عکس خودش روی آن نقش بسته بود روی صحنه حاضر شد. تصویر چاپ شده از این خواننده موسیقی پاپ روی تی‌شرت سوال برانگیز شده بود و اغلب حاضران در سالن درباره چیستی و چرایی چنین پوششی از سوی سیروان خسروی صحبت می کردند.

برخی معتقد بودند اینگونه لباس پوشیدن تبلیغی برای خسروی در ایام دهه فجر است و برخی دیگر تقلیدی از کنسرت های پاپ در خارج از کشور می دانستند.

سیروان خسروی بدون هیچ مقدمه ای نخستین قطعه خود به نام «خیال کردی» را اجرا کرد و در ادامه قطعاتی چون «عاشقتم»، «باران پاییزی»، «بی قرار» را روی صحنه برد.

خوشحالم در جشنواره موسیقی فجر کنار شما هستم

وی ادامه داد: در آن دوران بسیاری از دوستان و نزدیکان من می گفتند که موفق نخواهم شد چون معتقد بودند مخاطب، نوای سازهای ایرانی و یا کرشمه ویولن را رها نمی کند و به سبک موسیقی که من اجرا می کنم اعتنایی ندارد اما ورق برگشت و خوشحالم که امروز توانستم اینجا و در جشنواره موسیقی فجر کنار شما باشم.این خواننده موسیقی پاپ در بخشی از اجرای کنسرت خود خطاب به هوادارانش گفت: امروز و در این لحظه که کنار شما هستم ۱۲ سال از نخستین آلبومی که روانه بازار کردم، می گذرد.

سیروان خسروی متذکر شد: به خاطر اعتماد و حمایت هایی که در طول همه این سال ها از من داشتید تشکر می کنم.

پس از پایان صحبت های این خواننده موسیقی پاپ که با هورا کشیدن های حاضران در برج میلاد همراه بود قطعات «اگه تو مال من نیستی» و «بهار نزدیکه» اجرا شد.

کلیپ خاطرات تو با آواز سیروان خسروی پخش شد

بخش دیگر از کنسرت سیروان خسروی به نمایش پشت صحنه ساخت کلیپ «خاطرات تو» اختصاص داشت.

در این کلیپ ۱۰ دقیقه ای که آنتراکت گروه نیز محسوب می شد، عده ای جوان نشان داده می‌شد که برای ساخت کلیپ به خوانندگی خسروی به بهشهر آمده بودند. در ابتدای این کلیپ فضای زندگی این جوانان به خصوص سیروان خسروی را نشان می داد. مثلا تصویر حمام کردن سیروان خسروی را نشان می داد و تماشاگران حاضر در سالن هم با دست و جیغ و هورا علاقه خود به این خواننده پاپ را نشان می دادند.

پس از به پایان رسیدن نمایش این کلیپ گروه بار دیگر به صحنه آمدند و قطعه «خاطرات تو» را همراه با نمایش کلیپی که مراحل ساخته شدن آن را در ۱۰ دقیقه نشان می داد، برای مخاطبان اجرا کردند.

دقایق پایانی کنسرت سیروان خسروی در حالی سپری شد که این خواننده موسیقی پاپ به نوعی به درخواست علاقمندانش پاسخ می داد و هر قطعه ای که بیشترین متقاضی را داشت برای حاضران در برج میلاد اجرا می کرد.

 

منبع :  اخبار موسیقی - خاطره موزیک

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری