loading...
اخبار موسیقی - خاطره موزیک
Reza Fazeli بازدید : 1289 نظرات (0)

 

محسن شریفیان آهنگساز ، پژوهشگر و سرپرست گروه موسیقی بوشهری لیان که قرار بود در تاریخ ۱۵ مهر ماه سال جاری کنسرت پاییزی خود را بروی صحنه ببرد به دلیل صدور دیرهنگام مجوز این کنسرت که سرمنشأ این تأخیر را در یادداشتی عنوان کرده است، شخصاٌ از برگزاری این کنسرت انصراف داد

 

متن یادداشت شریفیان به شرح زیر میباشد:

ارسال یک گزارش غلط به دفتر وزیر محترم سبب شد بعد از بیش از یک ماه دوندگى و تامین نظر مساعد پلیس امنیت تهران ، حراست ارشاد تا به امروز بر روى صدور مجوز کنسرت ما تردید کند. تلاش کردم تا به هر طریقى شده فیلم مورد نظر جناب گزارشگر را بررسى کنند و خوشبختانه کذب بودن گزارش ثابت شد! در آن فیلم من فقط از حضور بانوان نوازنده در عرصه  موسیقى نواحى حمایت کرده بودم! و البته توقع پاداش هم نداشتم که در این روزگار سخت موسیقى نواحى؛ بانوان را به این نوع موسیقى تشویق کردم..

ساعت١۵:۴٠ سرانجام مدیر محترم مرکز موسیقى مجوز را إمضاء کرد و در پایان از سر دلسوزى و دلجویى سوال درستى پرسید؟ که آیا با این وقت کم اصلا مى رسى کنسرت داشته باشى؟

گفتم واقعا نمى دانم با کدام امکانات ظرف دو روز مقدمات آمدن گروه به تهران و مسایل خبرى و تبلیغاتى را براى فروش بیش از دو هزار بلیط مهیا کنم!

شاید من در آخرین لحظات موفق به دریافت مجوز شدم تا صلاح نباشد در این وقت تنگ اجرا داشته باشم!

توجه: من در این یادداشت هیچ فرد یا نهادى را مقصر نمى دانم. هیچ گلایه اى هم ندارم و تنها صادقانه ماجرا را شرح دادم. حتما حکمتى در کار است.

 

منبع :  اخبار موسیقی - خاطره موزیک

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری