loading...
اخبار موسیقی - خاطره موزیک
Reza Fazeli بازدید : 1074 نظرات (0)

 

کنسرت رسیتال گیتار کلاسیک داوید فیکو ؛ جمعه - 17 مهر - در باغ موزه نگارستان برگزار میشود

 

در این کنسرت ، داوید فیکو آثاری از Ficco ،Barrios و Villalobos را اجرا می‌کند. کنسرت فیکو از ساعت هشت شب روز جمعه -17 مهر - در باغ موزه نگارستان برگزار می‌شود.

داوید فیکو متولد ۱۹۶۲ تورین ایتالیا؛ در سال ۱۹۸۲ زیر نظر گیدو مارگاریا از کنسرواتوار الساندریا فارغ التحصیل شد و تحصیلات خود را با شرکت در دوره‌های تخصصی زیر نظر اساتیدی همچون جان ویلیامز ، اسکار گیگلیا،خوزه توماس و ژاکوب لیندبرگ ادامه داد تا در نهایت بین سال‌های ۱۹۸۳ تا ۱۹۹۳ موفق به اخذ بورسیه از کمیته اقتصاد اروپا و همچنین اخد دو دانشنامه دیگر از کنسرواتووار سیه نا شد.

وی همچنین در سال ۱۹۸۵ از کنسروتوار تورین مدرک آموزش  موسیقی را اخذ کرده و هم اکنون در کنسروتوار کونئو ایتالیا مشغول به تدریس است.

داوید فیکو در بین سالهای ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۳ توانست جوایز متعددی در فستیوال‌های داخلی و بین‌المللی در زمینه تکنوازی و موسیقی مجلسی به دست آورد و با ارکسترهای مختلفی همچون ارکستر سمفونیک رادیو تلویزیون تورین (۱۹۸۳-۲۰۱۱) ارکستر رادیو تلویزیون میلان(۱۹۹۰-۱۹۹۳) ارکستر رجیو تئاتر تورین و سینفونیکا ایتالیا به عنوان تکنواز همکاری کرده است

او به عنوان نوازنده در ضبط موسیقی با کمپانی‌هایی همچنچن نکسوس. گیتار آرت، مویسیکس و الیفانت در زمینه اجرای موسیقی قرن بیستم قرار داد داشته و به عنوان آهنگساز آثارش توسط دو کمپانی در توکیو و میلان عرضه شده است.

 

علاقمندان برای تهیه بلیت کنسرت این نوازنده میتوانند به سایت تیوال مراجعه کنند. قیمت بلیت پنجاه هزار تومان تعیین شده است.

 

 

منبع :  اخبار موسیقی - خاطره موزیک

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری